EN

Modelių agentūra “IMAGE GROUP” įkurta 1998 metais. Agentūros steigėjos – trys žinomi Lietuvos modeliai: Renata Mikailionytė, Julija Maslinskaja- Ulvydienė ir Meda Jonaitytė.
“IMAGE GROUP” bendradarbiauja su modelių agentūromis įvairiose pasaulio šalyse – Italijoje, Prancūzijoje, Anglijoje, JAV, Japonijoje, Graikijoje, Ispanijoje, Australijoje, Vokietijoje, Kinijoje, Pietų Korėjoje, Tailande, Taivanyje.
” IMAGE GROUP“ du kartus per metus organizuoja modelių atrankas visoje Lietuvoje, po kurių atrinktos merginos pristatomos tarptautinei modelių agentūrų komisijai ir turi galimybę išbandyti savo jėgas ne tik Lietuvos, bet ir užsienio modelių agentūrose. Šią agentūros veiklos sritį kuruoja Julija Maslinskaja – Ulvydienė.

Lietuvoje mūsų agentūra bendradarbiauja su visais didžiausiais žurnalais, tokiais kaip „Panelė”, „Moteris“, „Laima“, „Cosmopolitan“, „L’officiel“ ir kitais. Dirbame su daugeliu reklamos agentūrų ir garsiausiais Lietuvos mados dizaineriais: Juozu Statkevičiumi, Egidijumi Rainiu ir Lilija Larionova, Agne Kuzmickaite, Sandra Straukaite, Ramune Piekautaite, Egle Žiemyte ir kitais.